O nas

Witamy Państwa na internetowej stronie firmy MEBMAR. Firmy, która od 2007 roku tworzy meble kuchenne oraz szafy na wymiar. Wielu ludzi marzy o własnym domu lub mieszkaniu – jednak to o czym naprawdę marzą to własna przestrzeń zaprojektowana tak, aby czuć się w niej jak najbardziej komfortowo. Wnętrza, meble – to one tworzą nasze otoczenie, w którym żyjemy i wypoczywamy. To od nich w dużej mierze zależy nasze codzienne samopoczucie. Wszyscy chcemy czuć się w naszych domach luksusowo, warto więc zadbać o jak najlepiej dopasowane do naszych upodobań meble.

Od najmłodszych lat fascynowało mnie projektowanie wnętrz i wiedziałem, że z tym chcę związać swoją przyszłość zawodową. W roku 1996 ukończyłem szkołę projektowania wnętrz, jestem również absolwentem szkoły budowlanej o  kierunku technik technologii drewna, specjalizacja: meblarstwo. Wszystkie projekty, wnętrza i meble, które widzą Państwo na stronie są wykonane w moim warsztacie. To dzięki wielkiemu zaangażowaniu i pasji mojej oraz całego zespołu, mogą powstawać kuchnie na wymiar oraz inne meble, np. szafy, wykonane na zamówienie, o których marzyliście.

Jakie miejsce jest najważniejsze w naszym domu? Miejsce, które skupia rodzinę w jednym pomieszczeniu, miejsce gdzie wszystkie imprezy najżywiej się toczą, w końcu miejsce, gdzie możemy nabrać sił na kolejny dzień pełen wyzwań? Oczywiście jest to kuchnia. To w niej toczy się duża część naszego życia – to w niej powinniśmy czuć się wyjątkowo dobrze, dlatego projektowaniu tego pomieszczenia powinniśmy poświęcić największą ilość czasu. Kuchnia, to miejsce, które musi być przytulne, ale jednocześnie funkcjonalne. Takie połączenie możemy uzyskać tylko dzięki meblom stworzonym na zamówienie. Dzięki meblom na wymiar, uzyskujemy przestrzeń wykorzystaną w każdym calu. Kuchnia na wymiar to oszczędność przestrzeni i najlepsze wykorzystanie dostępnego miejsca. I właśnie nasza firma tym zajmuje się od 2007 roku – tworzeniem kuchni oraz innych mebli na wymiar.

Jesteśmy firmą złożoną z profesjonalistów. Nasz zespół będzie pracował dla Państwa od projektu do realizacji. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pojawiające się podczas realizacji projektu pytania. Jesteśmy dla Państwa, a zadowolenie z wykonanych mebli na wymiar jest dla nas najważniejsze.

Nawiążemy współpracę z architektami wnętrz i innymi warsztatami meblowymi.

z poważaniem Marcin Galja

MEBMAR w TOYA TV

Nasze kompetencje

świadectwo ukończenia kierunku technik technologii drewna certyfikat Blum certyfikat Sevroll

projektowanie wnętrz projektowanie wnętrz