Oferta

Od wielu lat nasza firma projektuje dla Państwa wnętrza, a następnie je wykonuje. Skupiamy się głównie na aranżacji kuchni poprzez tworzenie mebli na wymiar, ale nie tylko. Oferujemy tworzenie szaf na wymiar oraz innych mebli, które tworzone są na specjalne zamówienie.
W naszej karierze urządzaliśmy pomieszczenia i całe domy zastane w stanie deweloperskim. Pracowaliśmy od zera po stworzenie całej idealnie zaprojektowanej przestrzeni. Równie często urządzamy wnętrza, które są całkowicie przeznaczone do remontu. Nasza praca sprawia nam ogromną satysfakcję, dlatego bardzo się do niej przykładamy. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na realizację najbardziej nietuzinkowych projektów i podejmowanie zleceń, które innym mogą sprawić trudność.


Projekty realizujemy na terenie całej Polski, duże odległości nie są dla nas barierą.
 

Jakie są etapy realizacji mebli na wymiar?

  • Pobranie pomiarów – to dzięki skrupulatnie wykonanym wyliczeniom jesteśmy pewni, że nasze meble na wymiar idealnie zagospodarują każdą przestrzeń i sprawią, że wnętrze będzie funkcjonalne i piękne.
  • Przedstawienie wstępnych koncepcji – wiedza o tym, czego oczekuje i jaki efekt końcowy chce uzyskać Klient jest jedną z kluczowych spraw w powodzeniu realizacji.
  • Zaproponowanie projektu w kilku wersjach - to Klient decyduje, która koncepcja jest tą jedyną i najlepszą, a my w ciągu całego procesu realizacji służymy naszym doświadczeniem i wiedzą.
  • Wizualizacja wybranej wersji – dzięki wizualizacji Klient wie, jaki efekt uzyska i czego musi od nas wymagać.
  • Wykonanie mebli na wymiar w naszym warsztacie – każde zamówienie traktowane jest bardzo indywidualnie. Meble wykonujemy z wielką dbałością o detale. Najwyższa jakość mebli na wymiar jest gwarancją sukcesu i zadowolenia Klienta.
  • Ostateczny montaż.

 

Nasze meble przygotowujemy na profesjonalnych maszynach renomowanych marek: