Opinie naszych Klientów:

 • Bartek Czajka

  Jestem współwłaścicielem hurtowni "DREWNO" nr.tel ( 880-905-506 ) - działającej na terenie Łodzi od ponad 20 lat. Firmę MEBMAR wybrałem spośród grona firm działających w okręgu łódzkim. Wybór mój podyktowany był przede wszystkim , znajomością firmy i podejścia do wykonywanej usługi. Jako klient MEBMAR zawsze kupuje oryginalne akcesoria i odpowiedniej jakości. Jednakże będąc klientem firmy MEBMAR zwróciłem uwagę na profesjonalizm i wykonanie, nie zawiodłem się. :) Firma wykonywała u mnie w domu kuchnie, szafy, meble do salonu, sypialnie, przedpokój i meble łazenkowe. Z pełnym przekonaniem widząc efekt końcowy polecam firmę MEBMAR   

 • Justyna

  Solidnie, profesjonalnie! Gorąco polecam!

 • Katarzyna Pielużek

  Usługa wykonana profesjonalnie, fantastyczny kontakt z wykonawcą,szybka reakcja na wszystkie moje sugestie. Zabudowy w moim domu(a jest to blok i nie jest łatwo) to- Mebmar. Polecam.

 • Anna

  Wszystko ok, polecam Pana Marcina w 100%. Meble zrobione na wymiar idealne.

 • Marcin Sz.

  Firma pana Marcina wykonywała u mnie szafę wnękową w przedpokoju. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze i profesjonalnie. Po pół roku użytkowania wszystko jest w najlepszym porządku. Cena usługi w sam raz.

 • Monika Filak

  Pan Marcin wykonywał dla nas meble kuchenne i przedpokojowe. Współpraca przebiegła bardzo dobrze. Z mebli jesteśmy bardzo zadowoleni. Meble użytkujemy pół roku i nie stwierdziliśmy do tej pory żadnych wad. Co do realizacji projektu to Pan Marcin z cierpliwością wysłuchuje oczekiwań klientów. Jeśli ktoś jest niezdecydowany potrafi również dobrze doradzić. Ogromnym plusem jest terminowość i dokładność. Szczerze polecam.

 • Anna Seroczyńska

  Korzystaliśmy wraz z mężem z usług Firmy pana Marcina - jesteśmy bardzo zadowoleni z szaf, pawlaczy oraz mebli kuchennych, gdyż są trwałe, solidnie i profesjonalnie wykonane, służą nam już od długiego czasu. Zarówno Pan Marcin jak i jego pracownicy konkretnie i fachowo podchodzą do rzeczy, nie są problematyczni.Dlatego polecamy tę firmę a sami będziemy korzystać z jej usług w nowym domu.

 • Zdzisław Bogdański

  slidnie i terminowo wykonane zamówienie zgodnie z oczekiwaniami.montaż wykonany czysto,sprawnie a cena usługi przystępna

 • Monika

  Bardzo rzetelna firma! Całe zlecenie zostało wykonane perfekcyjnie od projektu po wykonanie. Firma charakteryzuje się tym, iż jest elastyczna i przede wszystkim punktualna, a pan Marcin to fachowiec jakich mało.

 • Katedra Inżynierii Molekularnej Politechniki Łódzkiej

  Firma MEBMAR wykonała projekt a następnie zgodnie z nim zabudowę w laboratoriach Katedry. W skład zabudowy wchodziły: laboratoryjne stoły wyspowe, stoły zlewozmywakowe, biurka z nadstawkami, szafy na dokumenty oraz regały wiszące. Usługa została wykonana bardzo starannie z wielką dbałością o detale. Dzięki profesjonalnemu doradztwu firmy Katedra uniknęła błędów związanych z wyborem niewłaściwych materiałów na poszczególne elementy. Pracę firmy oceniam bardzo dobrze i polecam zainteresowanym tego typu usługami. mgr inż. Ryszard Kapica (042) 631-36-78

 • Lilianna Adamczyk

  Firmę Mebmar oceniam bardzo dobrze. Doradztwo oraz jakość wykonania na wysokim poziomie. Polecam !!!

 • Andrzej Wasiak

  Pan Marcin wykonał dla nas dwie szafy, meble w pokoju i kuchni. Pomysłowość i solidne wykonanie to wizytówka firmy MEBMAR. Meble były wykonane w terminie dostarczone, zmontowane i wyregulowane. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy usługi Pana Marcina.

 • Maciej Cybulski

  Firma Mebmar wykonywała u mnie kuchnię i jestem bardzo zadowolony skutkiem tego było wykonanie mebli w kilku innych pokojach. Bardzo solidnie, dokładnie, profesjonalnie oraz z odpowiednim doradztwem. Firma potrafi sprostać oczekiwaniom klienta oraz słucha jego sugestii co jest bardzo ważną (mało spotykaną u innych!) cechą. I najważniejsze niedrogo! Gdyby wszystkie firmy działały tak jak Mebmar, to budowa domu była by przyjemnością!

 • Jolanta Źródlak

  Moje zamówienie dotyczyło mebli na wymiar do kuchni. Projekt i realizacja w pełni spełniły moje oczekiwania pod względem wizualnym, funkcjonalnym, jak również jakościowym i cenowym. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.

 • Sławomir Białas

  Projekt i wykonanie na najwyższym poziomie. Jest jeszcze coś co wyróżnia tą firmę, a mianowicie jej fachowcy potrafią słuchać klienta. Jest to bardzo ważna sprawa, bo co znaczy ładnie i solidnie wykonana usługa jeżeli zrobiona jest inaczej niż to sobie klient wyobraził. A w moim przypadku wykonano wszystkie moje "widzimisię" tak jak ja to miałem ułożone w głowie. Serdecznie polecam.

 • Marcin S.

  Dziękuję firmie za wspaniałą obsługę przy trudnym zamówieniu. Meble pierwsza klasa, dobrej jakości a co najważniejsze w terminie i z fachowym doradztwem. Polecam

 • Krzysztof Wawrzyńczyk

  MEBMAR to firma o ściśle określonym standardzie i wysokim poziomie świadczonych usług. Pracownik zawsze realizował zadania idealnie, co sprawia, że zawsze byłem usatysfakcjonowany ze świadczonej usługi. Również oferowane ceny za usługi są rozsądne. Jeżeli ktokolwiek miałby problem z wyborem korzystnej oferty, to uczciwie polecam firmę MEBMAR!

 • Tadeusz Marciniak

   Polecam. dobry fachowiec. Dużo potrafi doradzić, szybko znajduje dobre rozwiazania aranżacji :)- jestem zadowolony z wspólpracy z ta firmą .

 • Jan Krupiński

  Bardzo dobra wspólpraca,w zakresie projektu jak i jego realizacji - polecam firmę i fachowców.

   

 • Janusz Szczepanik

  od 9 lat korzystam z usług Mebmar. Prywatnie i do firmy zamawiam u pana Galji. Polecam.

 • Agnieszka Szymajda

  Firma bardzo solidna i rzetelna. Projekty genialnie dobrane do potrzeb. Jestem bardzo zadowolona i czekam na kolejny wolny termin i realizację mebli do kuchni. Szczerze polecam:-)

 • Jakub Moszczyński

  Firma godna polecenia meble wykonane terminowo cena nie uległa zmianie w czasie realizacji(z innymi wykonawcami bywało różnie) prawdziwi fachowcy nie przyuczeni do zawodu jak w innych firmach jakość mebli oceniam na bardzo dobry - polecam

 • Robert Pietrasik

  To już kolejne zlecenie w firmie Mebmar. Tym razem było tego naprawdę dużo - kuchnia, łazienka, przedpokój, pokoje. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Polecamy!

 • Marcin Miedziński

  Moje zamówienie dotyczyło mebli na wymiar do małej kuchni. Projekt, który został zrealizowany w pełni spełnił moje oczekiwania. Zarówno pod względem wizualnym, funkcjonalnym, jak również jakościowym i cenowym.